loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Płatności


poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Poduszka antyalergiczna MEDICAL FROTTE 70 x 80
AMW
Produkt dostępny!
4 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 48 godzin

Producent: AMW

Model: Poduszka Medical Frotte 70 x 80 cm

Waga produktu: 1 kg

KUP TERAZ!
Cena:44,00 PLN
Koszt wysyłki od: 16.00 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Poduszka Medical® Frotte®

Wyjątkowa poduszka Medical Frotte stanowi kombinację tkaniny frotte i polycottonu.

Możliwość prania w 95°C gwarantuje jej sterylną czystość oraz sprawia , że jest ona praktyczna i łatwa w czyszczeniu. Tkanina frotte zapewnia przepuszczalność powietrza i nie powoduje pocenia się skóry podczas snu.

Poliestrowe kulki Amball® stanowiące wypełnienie poduszki, są antyalergiczne, zapobiegają gromadzeniu się kurzu i roztoczy. Są równie miękkie i sprężyste co naturalny puch, ale zdecydowanie lżejsze i praktyczniejsze: mimo wielokrotnego prania pozostają naturalnie lekkie i puszyste. Dzięki doskonałej cyrkulacji powietrza , kulki Amball zapobiegają również rozwojowi pleśni i mikroorganizmów.Polecana szczególnie dla małych dzieci, osób wymagających opieki, chorych na astmę i alergików.

Nie musisz się martwić, czy produkt jest w pełni bezpieczny i zdrowy. Renomowany certyfikat OEKO-TEX®  STANDARD 100 gwarantuje, że kołdra Medical® Frotte® jest wolna od jakichkolwiek szkodliwych substancji mogących mieć negatywny wpływ na stan zdrowia Twoich Najbliższych.

Temperatura prania: 95°C

Skład tkaniny: 52% poliester, 48% bawełna + 25% poliester, 75% bawełna

Kolory: biały

Wypełnienie poduszek: 100% poliester Amball® (kulki poliestrowe)

Właściwości wypełnienia: kulki poliestrowe Amball®, dorównujące pod względem lekkości, miękkości i sprężystości naturalnemu puchowi. Posiadają właściwości antyalergiczne oraz przeciwdziałają osadzaniu się roztoczy kurzu. Dobrze przepuszczają powietrze, a podczas użytkowania nie zbijają się.

PRODUKT ANTYALERGICZNY

WYRÓB MEDYCZNY PL/CA01 04605/W

Zdrowotne i jakościowe walory naszych wyrobów medycznych zostały potwierdzone pozytywną opinią kliniczną oraz Świadectwem Jakości Instytutu Leków w Warszawie.

Produkt posiada Certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100