loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Płatności


Nasze marki

Poznaj nasze marki

Sharp - ta japońska firma to jeden z największych producentów urządzeń elektronicznych na świecie. Znana jest z innowacyjności i solidności swoich produktów. Sharp opatentował technologię Plasmacluster. Technologia Plasmacluster™ to oryginalny, opracowany przez firmę Sharp system oczyszczający powietrze poprzez emisję bezpiecznych, dodatnich i ujemnych jonów, które występują również w naturze. Rozwiązanie to dezynfekuje i oczyszcza powietrze z unoszących się zarodników pleśni, wirusów i innych alergenów.

Zalety tego systemu zostały potwierdzone przez oficjalne instytucje testujące w Japonii i na całym świecie, a także przez polskie organizacje konsumenckie: Instytut Matki i Dziecka oraz Państwowy Zakład Higieny.

Według nas to najskuteczniejszy system oczyszczający powietrze w domach i biurach!

Technologia Plasamcluster jest stosowana zarówno w urządzeniach oczyszczających powietrze jak i w systemach klimatyzacyjnych.

http://abcalergika.redcart.pl/templates/images/description/8359/Image/btn.png

Sebo - pierwsze urządzenie sygnowane znakiem firmowym SEBO powstało w 1978 roku. Charakteryzowało się innowacyjnością, niemiecką precyzją wykonania oraz ergonomią. W krótkim czasie firma SEBO Stein & Co. mieszcząca się w Velbert w Niemczech stała się światowym liderem wśród producentów wysokiej klasy odkurzaczy.

Produkty firma SEBO od momentu powstania kojarzyły się z innowacjami technicznymi oraz różnego rodzaju inteligentnymi rozwiązaniami.

Firma SEBO sprzedała już ponad 4 000 000 odkurzaczy stając się tym samym wiodącym producentem urządzeń czyszczących na świecie. Odkurzacze z logo tej firmy możemy spotkać zarówna na „czerwonym dywanie” jak i w domu sąsiada. Biały Dom, Pałac Buckingham, Bundestag czy wiodące hotele świata od Tokio przez Kapsztad, Paryż po Las Vegas i Singapur to tylko kilka miejsc, gdzie produkty SEBO dbają o czystość.

Zobacz produkty

Air-O-Swiss - marki Air-O-Swiss i Boneco znane są ze swojej wyjątkowej jakość, rozwiązania technicznych, bogatego know-how, i rozległego doświadczenia. Nowoczesny design, troska o Klienta, innowacyjne technologie i entuzjazm pracowników odgrywają istotną rolę w rozwiązaniach dostarczanych przez Air-O-Swiss i Boneco.

Urządzenia Air-O-Swiss i Boneco są zaprojektowane tak, by zapewnić jednocześnie ich wysoka funkcjonalność i estetyczny wygląd. Wysokie standardy jakościowe łączą know-how z troską o odpowiednią jakość materiałów i komponentów.

Urządzenia Air-O-Swiss i Boneco mają swoje korzenie w Szwajcarii. Są produkowane w fabrykach w Szwajacarii, w Republice Czeskiej i w Chinach. Poprzez wyspecjalizowane kanały dystrybucji marki Air-O-Swiss i Boneco znajdują swoich odbiorców na całym świecie poprawiając wszędzie jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń.

Zobacz produkty

Air Free - najpopularniejsze oczyszczacze i jonizatory powietrza w USA. Oczyszczacze powietrza Airfree mogą pochwalić się sprawdzoną technologią, która całkowicie usuwa i neutralizuje zarodniki pleśni, grzybów, alergeny zawarte w kurzu, wirusy, bakterie, inne organiczne alergeny oraz ozon. Airfree działa poprzez przepuszczanie powietrza przez drobne kanały do opatentowanej komory TSS, gdzie 99.99% mikroorganizmów jest niszczonych. Eliminowane są także trujące gazy, takie jak ozon. Ciepło używane w Airfree w żadnym stopniu nie wpływa na temperaturę w pomieszczeniu.

Zobacz produkty

Venta - produkowane w Niemczech nawilżacze powietrza Venta-Airwasher charakteryzują się trwałą konstrukcją. Prodecent urządzeń Venta przywiązują niezwykłą wagę do tego zagadnienia np. poprzez zastosowanie nowych materiałów i wprowadzanie nowych produktów. Zarówno opakowania jak i praktycznie wszystkie komponenty urządzeń są w 100% przetwarzalne. Optymalizacja zużycia energii oraz poprawa energetycznej wydajności to ich kolejny cel. W efekcie klienci otrzymują produkt o wieloletniej trwałości, niezwykle prosty w użytkowaniu. W ten sposób urządzenia Venta minimalizują koszty w dłuższej perspektywie.

Zobacz produkty

Triada - ceniony polski producent nawilżaczy powietrza. Urządzenia Triada charakteryzują się niską ceną zakupu oraz niskimi kosztami eksploatacji. Nawilżacze Triada są niezwykle skuteczne w przypadku zwalczania dolegliwości układu oddechowego wynikającego m.in. z suchego i zanieczyszczonego powietrza. Prozdrowotne działanie urządzeń Triada zostało potwierdzone badaniami klinicznymi przeprowadzonymi na Akademii Medycznej w Poznaniu.

Zobacz produkty

Dylos - Dylos Corporation DC1100 Air Quality Monitor to pierwszy na rynku miernik czystości powietrza, który został opracowany i przetestowany do użytku konsumenckiego. Do chwili obecnej na rynku były dostępne tylko bardzo drogie modele przeznaczone do badania czystości powietrza w takich miejscach jak szpitale, laboratoria, czyste pokoje (clean room). Model DC1100 zbudowany jest z myślą o wspomnianych miejscach, ale również odbiorcach indywidualnych.

Zobacz produkty
abcalergika.pl