loadingimg

Wczytuję dane...

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Płatności


Dlaczego my

Dlaczego my

Witamy w sklepie ABCalergika.pl !

Operatorem sklepu jest firma Ejon, która istnieje od 2009 roku.

Od tego czasu obsłużyliśmy tysiące Klientów, którzy zwrócili się do nas z prośbą o pomoc w oczyszczeniu powietrza. Zwracają się do nas nie tylko alergicy i osoby ze schorzeniami górnych dróg oddechowych, ale wszyscy którzy cenią sobie komfort i zdrowy tryb życia.

Naszym celem, oprócz dostarczenia najwyższej jakości urządzeń do Waszych domów, biur i miejsc, w których najbardziej lubicie spędzać czas, jest zapewnienie wyczerpującej informacji na temat warunków pracy sprzętu. Dlatego poprzez naszą stronę internetową, adres mailowy czy też telefon kontaktowy będziemy starali się dostarczać jak najwięcej wiadomości w jaki sposób dbać o zdrowie i unikać alergii, które mogą przydarzyć się każdemu niezależnie od wieku.

Firma Ejon jest oficjalnym dystrybutorem wielu sprawdzonych i poszukiwanych na rynku urządzeń, które pomogły już tysiącom Klientów.

Dlatego w sklepie abcalergika.pl znajdziecie Państwo urządzenia najlepszych marek na świecie, które zadbają o jakość powietrza. W ofercie są urządzenia oczyszczające powietrze, np: oczyszczacze, nawilżacze i jonizatory powietrza Sharp z unikalnym systemem PlasmacusterTM, rewelacyjne urządzenia szwajcarskiego producenta Boneco oraz Air-O-Swiss, amerykańskie oczyszczacze powietrza Airfree czy też dobrze znane w Polsce nawilżacze Triada.

O to aby w powietrzu nie unosiło się zbyt dużo kurzu zadbają odkurzacze. Polecamy przede wszystkim urządzenia znanej na całym świecie, niemieckiej marki SEBO. Jakość tych odkurzaczy docenili nie tylko Klienci, używający ich w swoich domach! Odkurzacze SEBO używane są między innymi w Białym Domu oraz w pomieszczeniach Parlamentu Europejskiego!

Wszystkim Klientom, zapewniamy wygodny i bezpieczny system płatności elektronicznych za pośrednictwem karty płatniczej, kredytowej (o bezpieczeństwo płatności dba operator płatności kartami płatniczymi: PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15) lub przelewu bankowego obsługiwany przez system Płatności24. Klientom zainteresowanym zakupem na raty oferujemy wygodny system sprzedaży ratalnej obsługiwany przez firmę Żagiel. Zamówione urządzenia zostaną dostarczone na nasz koszt pod wskazany w zamówieniu adres.*

Dlaczego warto dbać o czyste powietrze?

Według najnowszych badań Państwowego Zakładu Higieny 40% Polaków cierpi z powodu alergii, 25% ma nieżyt nosa, a 10% astmę. W dużych miastach ponad połowa mieszkańców cierpi z powodu alergii, ale tylko co trzeci z nich ma poprawnie postawioną diagnozę. Alergia jest określana jako nadzwyczajna odpowiedź systemu immunologicznego, który reaguje obronnie na substancję zwykle nieszkodliwą występująca w środowisku, taką jak pyłki, zarodniki pleśni, roztocza, sierść zwierząt, czy pokarm. Reakcję alergiczną może wywołać praktycznie wszystko i może ona wahać się od umiarkowanego dyskomfortu do nagłej i zagrażającej życiu. Niestety reakcje alergiczne mogą się przydarzyć każdemu, niezależnie od wieku oraz stanu zdrowia. Warto więc podejmować działania prewencyjne stosując sprawdzone rozwiązania!

Wszyscy nasi Klienci podkreślają, że gdy tylko urządzenia zakupione w sklepie abcalergika.pl zaczęły funkcjonować w ich domach lub biurach, niemal od razu odczuli ich pozytywny wpływ na zdrowie. Okazało się, że ustępowały dokuczliwe objawy alergii takie jak swędzenie oczu oraz alergiczny katar. Powietrze dotychczas wysuszane przez działające kaloryfery stało się przyjemnie nawilżone, znikały nieprzyjemne zapachy, a w powietrzu i na meblach było zdecydowanie mniej kurzu!

Zadbaj o swoje zdrowie i komfort już teraz. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie! Zespół ABCalergika.pl

* - nie dotyczy zamówień wysyłanych w opcji „za pobraniem“